Bläckställ porslin

827597

BLÄCKSTÄLL, porslin, 1800-tal, dekor i form av fiskarpojke, polykromt bemålad, detaljer i guld, höjd ca 12 cm

Ett lock senare, slitage, spricka, retusch, nagg

Keramik/Porslin

Monter 8

Bläckställ porslin

Budhistorik

2020-10-19 kl 11:04
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.