Max Walter Svanberg litografi

827811

MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): Figurkomposition, signerad och daterad Max Walter S -56, numrerad, färglitografi, bildmått 49x38 cm

Gulnad

Tavelvagn 1

Max Walter Svanberg litografi

Budhistorik (7 bud)
6365870
600
6365857
550
6365752
500
6352394
450
6365748

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.