Alfred Manessier litografi

827863

ALFRED MANESSIER (Frankrike, 1911-1993): Komposition, signerad Manessier, 10/125, färglitografi, bildmått 54x52 cm

Fack 6

Alfred Manessier litografi

Budhistorik (18 bud)
6367010
1 600
6367007
6366989
1 400
6366993
1 400
6366989
1 300

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.