Fåtölj i rotting

827957

KORGSTOL, 1900-tal, Sika Design, höjd 100, sitthöjd 35 cm

Smärre slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 6

Fåtölj i rotting

Budhistorik (20 bud)
6366623
2 800
6366537
2 600
6366450
2 400
6366341
6365828

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.