Sängbord AB Carlström & Co Möbelfabrik

828000

SÄNGBORD, 1 par, fanerade i teak, 1950/60-tal, AB Carlström & Co Möbelfabrik, med låda i sargen, etikettmärkta, höjd ca 52, 43x33 cm

Bruksslitage, smärre repor

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Budhistorik (11 bud)
6353102
6352776
6353101
1 900
6352776
1 800
6353100
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.