Harry Wichmann olja

828025

HARRY WICHMANN (1916-1993): Par i solstolar i trädgården, signerad och daterad Wichman -82, olja på duk, ca 65x44 cm

Rum 18

Harry Wichmann olja

Budhistorik (13 bud)
6366955
6366390
2 800
6366026
2 600
6366387
2 400
6366026

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.