Hänge/ Luktdosa silver 1800-tal

836706

HÄNGE/ LUKTDOSA, silver, något otydliga svenska stämplar, 1800-tal, dekor med blomma, delvis förgylld, höjd ca 30 mm inkl hänge, vikt ca 3.0 g

Förgyllning med slitage.

Guld/Smycken, Silver

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (1 bud)

6507445
2020-11-22 17:43:33

2020-11-22 kl 17:46
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.