Förgylld silversked

837650

SKED, förgyllt silver, oidentifierade ryska silver stämplar, graverat adelsvapen (Lwoff), längd 18 cm

Silver

Södra kajen 14, Helsingfors

Förgylld silversked

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
6493437
2020-11-18 21:46:24
30

2020-11-22 kl 18:02
Slutpris EUR:
30
313 SEK, 35 USD
Utropspris EUR:
150