Monica Backström "Moon Stones"

839840

MONICA BACKSTRÖM (född 1939); "Moon Stones", skulptur, Kosta Boda, innelsuten dekor, numrerad 2/40, signerad "8 MBA ED 009004 KOSTA BODA Monica Backström Edition 2/40", höjd 19 cm, certifikat medföljer.

Framstår i gott skick.

Glas, Konstglas

Geijersgatan 14, Göteborg

Monica Backström

Budhistorik (3 bud)

6533606
6532639
2 800
6512293

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.