Oiva Toikka

840116

OIVA TOIKKA, skulptur, glas, Iittala, Finland, signerad, glasmassa, höjd 9, längd 13 cm

obetydligt slitage

Glas, Konstglas

Monter 16

Oiva Toikka

Budhistorik (15 bud)
6507309
6507305
6507290
6501769
950
6507286
950

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.