Klockkedja 18K

840373

KLOCKKEDJA, 18K, rödguld, otydliga svenska stämplar, modell Ärtlänk, längd ca 29 cm, vikt ca 17.1 g

Öglor med bucklor och slitage.

Guld/Smycken, Klockor/Ur

Drottninggatan 36, Malmö

Klockkedja 18K

Budhistorik (6 bud)
6497865
5 600
6490937
5 400
6497864
5 400
6490937
5 200
6486204

Slutpris SEK:
5 600
536 EUR, 630 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.