Gunnel Nyman Rihimäen lasi

840795

GUNNEL NYMAN, skål, Riihimäki glasbruk / Riihimäki glasbruk, Finland, skål, glas, mått 20,5x20,5x12 cm

Bruksskick med mindre repor

Glas, Vaser, skålar, fat

Geijersgatan 14, Göteborg

Gunnel Nyman Rihimäen lasi

Budhistorik (1 bud)

6515031
2020-11-24 18:52:09

2020-11-29 kl 10:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.