Lisa Larson Yoga tomtar 4 st

840798

LISA LARSON, figuriner, 4 st , s.k. Yoga Tomtar, stengods, märkta/signerade undertill, delvis K-Studion, höjd ca 16 cm

Obetydligt slitage

Keramik/Porslin

Monter 7

Lisa Larson Yoga tomtar 4 st

Budhistorik (21 bud)
6507324
2 400
6505540
6507321
6505540
6505539
1 900

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.