Elis Ryberg oljemålning

840875

ELIS RYBERG (1919-1985) motiv med hus och brygga, signerad Elis Ryberg, olja på pannå, ca 59x45 cm

Rum 7

Elis Ryberg oljemålning

Budhistorik (20 bud)
6507501
6507403
1 400
6506137
1 300
6502201
6502200

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.