Berndt Friberg vas Gustafsberg

840989

BERNDT FRIBERG, vas, Gustavsberg, stengods, blå harpälsglasyr, signerad Friberg samt med studiohanden, höjd 10,5 cm

Smärre slitage

Keramik/Porslin, Diverse

Monter 11

Budhistorik (17 bud)
6507295
4 800
6506685
4 600
6507292
4 600
6506685
4 200
6506578

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.