Taklampor

841029

GLASHÜTTE LIMBURG, taklampa, Tyskland, 1900-talets andra hälft, kromad stomme, etikettmärkt, höjd ca 80, diameter 34 cm

Smärre slitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Taklampor

Hylla 6

Taklampor

Budhistorik (1 bud)

6486760
2020-11-17 11:16:22

2020-11-22 kl 17:36
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.