Karmstolar 1 par

841199

KARMSTOLAR, 1 par, Karl Johansstil, 1900-talets första hälft, björk, fast stoppad sits, sitthöjd ca 44 cm

Smärre åldersrelaterat slitage

Möbler, Stolar

Linnégatan 21, Norrköping

Karmstolar 1 par

Budhistorik (1 bud)

6507578
2020-11-22 18:18:39

2020-11-26 kl 14:16
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.