Glasservis

841212

GLASSERVIS, 42 delar, 1900-talets andra hälft, 10 vinglas höjd 17,5 cm, 10 champagneglas höjd 19 cm, 10 starkvin- / sherryglas höjd 14 cm, 12 selterglas höjd 7,5 cm

1 vinglas samt 1 starkvin- / sherryglas med nagg, selterglas något mjölkiga

Glas, Servisglas

Geijersgatan 14, Göteborg

Glasservis

Budhistorik (1 bud)

6516333
2020-11-24 23:20:02

2020-11-29 kl 10:42
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.