Glaskanna Kjell Engman

841521

KJELL ENGMAN, glaskanna, Kosta Boda, signerad, höjd ca 39 cm

Bruksslitage

Glas, Konstglas, Design

Glaskanna Kjell Engman

Budhistorik (8 bud)
6526390
650
6526380
600
6526373
550
6526366
500
6526345
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.