Timo Sarpaneva 7 delar Iittala

841703

TIMO SARPANEVA, 7 dlr, skål samt vaser, Iittala, bestående bl.a av: 2 vaser "Crocus", 2 vaser "Nardus", m.m, delvis monogramsignerade TS höjd ca 12-26 cm

Delvis signerade, mikronagg förekommer

Glas, Servisglas

Budhistorik (1 bud)

6530465
2020-11-28 15:58:17

2020-11-28 kl 16:54
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.