Bord Alvar Aalto

842367

ALVAR AALTO, matbord, Finland, Artek, L-ben och sarg i björk, skiva i svart linoleum, höjd ca 74, 120x78 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor och märken

Möbler, Matbord, Design

Rum 6

Bord Alvar Aalto

Budhistorik (28 bud)
6521928
6 600
6521926
6 400
6521919
6 200
6521924
6 200
6521919
6 000

Slutpris SEK:
6 600
632 EUR, 743 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.