Piedestaler

842740

PIEDESTALER, 2 st., 1900-talets andra hälft, stomme i trä med förgylld/bronserad trä, skivor i marmor, höjd ca 64, 30x30 samt 37, 27x27 cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage, märken, smärre sprickor

Möbler, Övriga möbler

Rum 1

Piedestaler

Budhistorik (26 bud)
6522142
6522155
6522142
1 800
6522151
1 700
6522142
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.