Jugendstolar ett par

842812

KARMSTOLAR, 1 par, jugend, 1900-talets början, ek, skuren dekor, sits och rygg med textilklädsel, pärlspik, sitthöjd ca 45, höjd 108 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 3

Jugendstolar ett par

Budhistorik

2020-11-26 kl 15:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.