Jugendstolar ett par

842820

KARMSTOLAR, 1 par, jugend, 1900-talets början, ek, skuren dekor, sits och rygg med textilklädsel, pärlspik, sitthöjd ca 45, höjd 108 cm

Bruksslitage, klädsel med fläckar

Möbler, Stolar

Rum 13

Jugendstolar ett par

Budhistorik (2 bud)

6521671
500
6521670

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.