Ed finnell

842935

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956), Rod Stewart, Faces, "Smiler", tour Los Angeles, Mars 3 ,1975, analogt (darkroom made) silvergelatin fotografi, ilford multigrade v rc-papper, signerad Ed Finnell, numrerad 1/50, 40,6x50,8 cm

Oramat fotografi

Fotografi, Pop/Rock

Ed finnell

Budhistorik (2 bud)

6531340
450
6525411

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.