Ed Finnell fotografi föreställande Jimmy Page

842940

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Jimmy Page, Led Zeppelin, "Physical Grafitti Tour", Los Angeles, 27 Mars 1975, analogt (darkroom made) silvergelatin fotografi, ilford multigrade v rc-papper, signerad Ed Finnell, numrerad 4/50, bladstorlek ca 40,6x50,8 cm

Oramat fotografi

Fotografi, Pop/Rock

Rum 1

Budhistorik (22 bud)
6531591
3 600
6530849
3 400
6531590
3 400
6530849
3 200
6531589

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.