Ed Finnell fotografi Sir Elton John

842959

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Sir Elton John, "Goodbye Yellowbrick Road Tour", Los Angeles, 6 Oktober 1974, signerad Ed Finnell, numrerad 14/50, analogt analogt (darkroom made) fotografi, silvergelatin på ilford multigrade v rc-papper, ca 40.6x50.8 cm

Oramat fotografi

Fotografi, Pop/Rock

Budhistorik (4 bud)

6531388
600
6531298
550
6526331
450
6519423

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.