Ed Finnell fotografi föreställande Rolling Stones

842966

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956), Mick Jagger, The Rolling Stones, ''Tour of the Americas'', Los Angeles, 13 juli, 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 1/50, analogt (darkroom made) silvergelatin fotografi, ilford multigrade v rc-papper, bladstorlek ca 40.6x50.6 cm

Oramat fotografi

Fotografi, Pop/Rock

Budhistorik (9 bud)
6532572
6532353
6518719
6532346
6518719
950

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.