Ed Finnell fotografi föreställande David Bowie

842972

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956), David Bowie som "The Thin White Duke", Los Angeles, 9 Februari 1976, "Station to Station Tour'', signerad Ed Finnell, numrerad 7/50, c-print, bladstorlek ca 50,5x40,5 cm

Oramat fotografi

Fotografi, Pop/Rock

Budhistorik (19 bud)
6531434
2 600
6530854
2 400
6531433
2 400
6530854
6531407

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.