Målning 1900-tal

843224

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): blomsterstilleben, kopia efter äldre förlaga på museum Alte Pinakothek, München, olja på papper uppfodrad på pannå, ca 47x64 cm

Krackelyr, repor

Rum 5

Målning 1900-tal

Budhistorik (15 bud)
6507062
6507378
950
6507062
900
6507298
850
6507062

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.