Slagbord 1800-tal runt

843246

SLAGBORD, 1800-tal, runt, furu, underrede med originalmålning, diameter 140 cm

Åldersrelaterat slitage

Möbler, Matbord

Rum 5

Slagbord 1800-tal runt

Budhistorik (7 bud)
6501961
6501240
2 400
6500950
6500943
1 700
6498370
1 600

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.