Colora skålar

843340

SKÅLAR, 4 st, "Colora", Sven Palmqvist, Orrefors, diam ca 11,5, 19 samt 21,5 cm (2st)

Bruksslitage, invändiga repor, orangea 19cm-skålen med större avlag upptill

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 9

Colora skålar

Budhistorik (2 bud)

6526396
600
6508895

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.