Bokstöd 1 par

843385

BOKSTÖD, 1 par, svartlackerad trä, 1900-talets första hälft, höjd 18 cm.

Bruksslitage, sprickor, färgbortfall.

Diverse

Geijersgatan 14, Göteborg

Bokstöd 1 par

Budhistorik (5 bud)
6504863
450
6499331
6486353
6499330
6486353

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.