Bordslampa

843654

BOUILLOTTELAMPA, 1900-tal, i mässing och grönlackerad plåt, reglerbar skärn, höjd (stomme) 64 cm

Smärre bruksslitage, skärm något skev

Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 1

Bordslampa

Budhistorik (2 bud)

6493479
850
6486978

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.