Carl Malmsten soffa

843659

CARL MALMSTEN, "Visingsö", soffa, 3-sits, stomme i gråmålat trä, rödandig textilklädsel, längd ca 200 cm, djup 70, sitthöjd 40 cm

Stötmärken och repor, bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Soffor

Rum 3

Carl Malmsten soffa

Budhistorik (28 bud)
6521686
5 200
6521674
5 000
6521682
4 800
6521674
4 600
6521680
4 400

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.