Anna Ehrner glasskulptur

843715

ANNA EHRNER, glasskulptur, Kosta Boda, Unik, kristallblock med skärningar, höjd ca 22 cm, signerad egenhändig signatur, 1265990004 Kosta Unique

Smärre repor

Glas, Konstglas

Monter 9

Anna Ehrner glasskulptur

Budhistorik (27 bud)
6523605
6523617
6523605
3 800
6523602
3 600
6523589
3 400

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.