Karmstolar 1 par Frankrike 1800-talets andra hälft

843737

KARMSTOLAR, 1 par, Frankrike, 1800-talets andra hälft, förgyllda och bronserade, skuren dekor, fast stoppad sits, sitthöjd ca 46 cm

Slitage, klädsel med fläckar

Möbler, Stolar

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (2 bud)

6510975
6507580

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.