Fåtölj

843751

FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, brun skinnklädsel, etikettmärkt "Stjernmöbler Herrljunga Sweden", sitthöjd ca 44 cm,

Bruksslitage, skador på skinnklädsel

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Fåtölj

Budhistorik (5 bud)
6521282
650
6521541
600
6521282
550
6521540
500
6521282

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.