Göran Wärff vas objekt

843754

GÖRAN WÄRFF, 2 delar, bestående av vas samt objekt, höjd ca 14 cm, Kosta Boda, signerade Kosta Ateljé samt nummer

Smärre repor, vasen med ett par micronagg vid fot

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 12

Göran Wärff vas objekt

Budhistorik (13 bud)
6524024
6524014
1 400
6524022
1 300
6524014
6522680

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.