Vitrinskåp 1800-/1900-tal

843833

VITRINSKÅP, 1800-/1900-tal, fanerat med mahogny, dekor av skuren meanderbård, överdel med vitrin, dörrar med spröjs, dörrpar undertill, lösa hyllplan, höjd ca 182, 83x31 cm

Nyckel finns, smärre åldersrelaterat slitage

Möbler, Skåp, byråer

Linnégatan 21, Norrköping

Vitrinskåp 1800-/1900-tal

Budhistorik (6 bud)
6507289
6507284
1 400
6507275
1 300
6507272
6507270

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.