Peter Bratt oljemålning

843923

PETER BRATT (samtida): Kvinna med katter, olja på duk, signerad, ca 144x124 cm

Rum 9

Peter Bratt oljemålning

Budhistorik (20 bud)
6507385
3 200
6507375
6507371
2 800
6507367
2 400
6507365

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.