Skåp jugend

843993

KLÄDSKÅP, jugend, tidigt 1900-tal, två dörrar varav en med spegel, två lådor, beslag i mässing, höjd ca 220, 140x64 cm, nyckel finns

Bruksslitage, senare bemålning och hyllplan

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Skåp jugend

Budhistorik (15 bud)
6521791
7 600
6521783
7 400
6521742
7 200
6521354
7 000
6521736
7 000

Slutpris SEK:
7 600
728 EUR, 855 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.