Bokskåp 1800-talets andra hälft

844431

BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft, fanerat, överdel med vitrindörrar, fyra bakomliggande hyllplan, nederdel med skåp med bakomliggade förvaring, löstagbart krön, höjd ca 257 cm inklusive krön, exklusive krön 234 cm, 97x43 cm

Åldersrelaterat slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (10 bud)
6521794
3 600
6521792
3 400
6521101
2 600
6519788
2 400
6519787

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:
4 500

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 1084 kr.