Howardsoffa 2000-tal

844471

SOFFA, sk Howardsoffa, 2000-tal, grå textilklädsel, tresits, lösa plymåer i rygg och sits med stoppning av dun och skum, längd ca 220 cm, djup ca 85 cm, svartlackerade ben

Smärre slitage

Möbler, Soffor

Linnégatan 21, Norrköping

Howardsoffa 2000-tal

Budhistorik (11 bud)
6522092
5 200
6512872
5 000
6522090
5 000
6512872
4 200
6512860

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 1084 kr.