Barskåp 1900-talets andra hälft

844497

BARSKÅP, 1900-talets andra hälft, klaff med bakomliggade spgelinredning samt belysning, tre lådor, fanerad i olika träslag, höjd ca 115, 72x41 cm

Smärre slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (24 bud)
6521943
6521941
1 900
6521927
1 800
6521922
1 700
6521909
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.