Byrå med stenskiva rokokostil

844978

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets mitt, rokokostil, fanerad i mahogny med intarsia, draghandtag och beslag i mässing, profilerad skiva, höjd 80, 98x52 cm

Brukslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns i kundtrkjänst

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Byrå med stenskiva rokokostil

Budhistorik (5 bud)
6516303
700
6514974
650
6514972
6504465
6502902

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.