Vikskärm Asien

845012

VIKSKÄRM, tidigt 1900-tal, Asien, 4 delat, bemålad, inläggningar med bl a pärlemor, skuren dekor, höjd ca 90, totaltlängd 109 cm

Bruksslitage, sprickor

Möbler, Övriga möbler

Hylla 3

Vikskärm Asien

Budhistorik (5 bud)
6521897
6520240
6520233
700
6508983
6505200

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.