TONI ZUCCHERI Numina

845092

TONI ZUCCHERI, "Numina", vas, Venini, Italien, handblåst blåtonadglasmassa, signerad samt daterad 2007, etikettmärkt undertill höjd ca 31, diameter ca 20 cm

Smärre slitage

Glas, Konstglas

TONI ZUCCHERI Numina

Budhistorik (6 bud)
6527442
3 600
6527441
3 400
6522375
3 200
6514069
6513638

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.