Glastavla

845116

GLASTAVLA, 1900-talets andra hälft, klar glasmassa, frostad dekor med underhavsmotiv, storlek ca 96x56 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis med repor och märken

Glas, Konstglas

Fack 53

Glastavla

Budhistorik (1 bud)

6504849
2020-11-22 01:32:24

2020-11-27 kl 16:03
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.