Glasblock med hundvalpar

845119

GLASBLOCK, med två hundvalpar i korg, märkt Nybro sweden, höjd ca 13, bredd 15 cm

Smärre slitage och repor på undersida

Glas, Konstglas

Glasblock med hundvalpar

Budhistorik

2020-11-27 kl 20:18
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.